Бесплатни разговори во Америка!?

Дискусија во форумот 'Интернет и мрежи' започната од tupacan, 5 јун 2010.

 1. tupacan

  tupacan Модератор

  Член од:
  11 фев 2009
  Мислења:
  505
  Допаѓања:
  107
  Поени од трофеи:
  43
  Едно време се збореше дека имало програми кои овозможувале бесплатни разговори само во usa, не знам дали било вистина или не, но тогаш не ми беа потребни па не се ни замарав околу нив.

  Да не знаете случајно некој таков програм?
   
 2. BogeMK

  BogeMK Модератор

  Член од:
  29 авг 2009
  Мислења:
  327
  Допаѓања:
  44
  Поени од трофеи:
  28
  10 евра за 3 месеци со вклучени 5 часа неделно кон фиксни и мобилни телефони во Америка, доволно бесплатно?

  www.voipcheap.com
   
  На tupacan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. tupacan

  tupacan Модератор

  Член од:
  11 фев 2009
  Мислења:
  505
  Допаѓања:
  107
  Поени од трофеи:
  43
  Нешто друго слично?
   
 4. BogeMK

  BogeMK Модератор

  Член од:
  29 авг 2009
  Мислења:
  327
  Допаѓања:
  44
  Поени од трофеи:
  28
  аман, поефтино од ова здравје? башка тие 10 евра ги имаш за воип разговори секаде. плус цела европа (освен мобилни) беспари, азија со се мобилни....итн итн...

  за беспари имаш скајп
   
 5. K.G

  K.G Модератор

  Член од:
  25 мар 2009
  Мислења:
  1.206
  Допаѓања:
  260
  Поени од трофеи:
  83
  Програмата е слична на SKYPE, ама само на мобилен или само на фиксен мислам можиш да се јавуваш бесплатно во USA

  http://www.oovoo.com/, само незнам дали сеуште функционора бесплатно
   
 6. warcable

  warcable Нов член

  Член од:
  13 јул 2021
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  iphone
  РОМ/Верзија:
  4

Сподели преку: