vlatko_95
Последна активност:
28 мај 2014
Член од:
24 мар 2008
Мислења:
1.006
Допаѓања:
121
Поени од трофеи:
63
Роденден:
1 окт 1995 (Возраст: 25)
Локација:
Skopje/Aerodrom
Професија:
БУБАААААААМ!!!!!

Сподели преку:

vlatko_95

Punk rocker, 25, од Skopje/Aerodrom

Последна активност:
28 мај 2014