Членови кои го/ја следат the_maker

 1. Bubache

  Член, од Skopje
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  18
 2. idAm_CucO

  Нов член, Машко
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  15
  Поени од трофеи:
  3
 3. Ilija

  GSM master, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  1.978
  Допаѓања:
  1.580
  Поени од трофеи:
  208
 4. Justice for All

  Активен Член, Машко
  Мислења:
  226
  Допаѓања:
  102
  Поени од трофеи:
  43
 5. Kokoska234

  Член, 35, од Tetovo
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
 6. Misko6000

  Искусен член, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1.650
  Допаѓања:
  1.255
  Поени од трофеи:
  178
 7. NikolANdruid

  Член, Машко, 31
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  8