strizlow800
Последна активност:
12 окт 2011
Член од:
24 фев 2008
Мислења:
565
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
18
Роденден:
9 дек 1990 (Возраст: 30)
Веб-страница:
Локација:
Skopje, Macedonia
Професија:
Sony Ericsson Technical Support...

Сподели преку:

strizlow800

Член, 30, од Skopje, Macedonia

Последна активност:
12 окт 2011