Sephiroth
Последна активност:
2 јан 2012
Член од:
8 мар 2008
Мислења:
827
Допаѓања:
69
Поени од трофеи:
28

Ги следи 3

Следачи 3

Роденден:
25 фев 1986 (Возраст: 35)
Локација:
На пуст остров со Скарлет Јохансон
Професија:
Дилам делови и сл

Сподели преку: