Riper97
Последна активност:
2 јул 2013
Член од:
21 окт 2011
Мислења:
41
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
8
Пол:
Машко
Роденден:
3 фев 1997 (Возраст: 24)
Локација:
Скопје
Професија:
Компјутери,Мобилни,Дизајн...Технологија :D

Сподели преку:

Riper97

Член, Машко, 24, од Скопје

Не Сум Тука x) 21 окт 2011

Последна активност:
2 јул 2013
  1. Riper97
   Riper97
   Не Сум Тука x)
   1. На Josifosky му/ѝ се допаѓа ова.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  3 фев 1997 (Возраст: 24)
  Локација:
  Скопје
  Професија:
  Компјутери,Мобилни,Дизајн...Технологија :D
  Ја Прави Новата Страна На СУГС "Орце Николов" :D
  Знам да правам Анимации,3Д Слики (Аватарот сам си го правев),правам веб страници,Програмирам (ЦМД,Паскал) почетнк сум со (ц++,Јава),МиниИгри (ПакМан...),Игри за андроид и програми(Почетник),Модови за игри. :)