Filip
Последна активност:
22 сеп 2017
Член од:
24 фев 2008
Мислења:
1.372
Допаѓања:
232
Поени од трофеи:
63

Ги следи 1

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
15 јан 1996 (Возраст: 25)
Локација:
Скопје, Аеродром

Сподели преку:

Filip

Член - Шизик, Машко, 25, од Скопје, Аеродром

Последна активност:
22 сеп 2017