bobiskopje
Последна активност:
15 авг 2018
Член од:
5 апр 2009
Мислења:
155
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
18
Пол:
Машко
Роденден:
8 фев 1971 (Возраст: 50)
Локација:
Скопје
Професија:
Технолог

Сподели преку:

bobiskopje

Ajfonist, Машко, 50, од Скопје

iPhone 6 јул 2016

Последна активност:
15 авг 2018