AtoM-AnT
Последна активност:
9 јун 2022
Член од:
26 мар 2010
Мислења:
2.175
Допаѓања:
913
Поени од трофеи:
208
Пол:
Машко
Роденден:
февруари 22
Локација:
Струмица

Сподели преку:

AtoM-AnT

Модератор, Машко, од Струмица

Последна активност:
9 јун 2022
  1. SassoT.
   SassoT.
   Здраво. Пред некоја година со твоја помош инсталирав iGO навигација за HTC M7. Сега имам HTC U11. Може ли да се инсталира iGO навигација и на овој модел на HTC?
  2. galija
   galija
   како да ставам мапи на томтом навугација на рено меган или да ми стави некој
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  февруари 22
  Локација:
  Струмица

  Интеракции

  Содржина:
  Windows Live:
  armand_gigo@yahoo.com
  Skype:
  atom-ant1
  Yahoo! Messenger:
  armand_gigo@yahoo.com

  Потпис

  Phone: HTC One M9 S-Off
  ROM: Android Revolution HD™ 10.0 by mike1986
  Firmware: 2.7.401.1
  Radio: 01.01_U11440601_70.02.50529G_F
  CID: 11111111
  Kernel: Stock
  Recovery: T.W.R.P. 2.8.7.0