христијан
Последна активност:
18 јул 2021
Член од:
16 сеп 2008
Мислења:
4.137
Допаѓања:
2.396
Поени од трофеи:
208

Ги следи 1

Пол:
Машко
Локација:
Скопје/Аеродром

Сподели преку:

христијан

GSM master, Машко, од Скопје/Аеродром

Последна активност:
18 јул 2021
  1. bojanzafirov
   bojanzafirov
   zdravo tuka si ... moze da zborime na skype ... bojansk
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. христијан
    христијан
    Пиши ми ПП за што треба. :)
    4 авг 2016
   3. bojanzafirov
    bojanzafirov
    уште да ми казеш како се пишува ПП :) ... сакам да извадам пари од paypal ама неможам ... видов дека имате зборено на една тема на форумов тука ... имам акаунт на словенија али пред некој ден сменив картица зашто старата ми истече и сега неможам да вадам ... дали има некој начин да се извадат или барем да се префрлат на скрил ... дали имаш некое чаре?
    4 авг 2016
   4. христијан
    христијан
    Јас имам уште проблем и неможам да ги вадам.. Како што знам и Psyside има сеуште проблем со вадење. У принцип не е дозволено да вадиш пари во македонија со пејпал на било кој начин. За повеќе инфо пишувај во темата.

    За да ми пратиш ПП кликни на мојот аватар и стисни Испрати Порака.
    4 авг 2016
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Скопје/Аеродром
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново