Јован
Последна активност:
22 апр 2015
Член од:
2 апр 2008
Мислења:
2.926
Допаѓања:
169
Поени од трофеи:
93
Пол:
Машко
Роденден:
28 ное 1991 (Возраст: 30)
Локација:
Скопје
Професија:
Drummer

Сподели преку:

Јован

Познат Член, Машко, 30, од Скопје

Последна активност:
22 апр 2015