Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Callidus
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  533
 2. Filip
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1.478
 3. Ilija
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1.102
 4. valerygocevski
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1.389
 5. NikolANdruid
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  680
 6. Filip
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2.215
 7. STEALTH
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1.328
 8. perovski.nikola
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  386
 9. valerygocevski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  855
 10. the_maker
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  2.559
 11. damjan14
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  12.001
 12. damjan14
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  831
 13. Bumblebee
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  910
 14. SimeonStanoev
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  309
 15. baksuz
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  364
 16. highlander985
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1.589
 17. Bumblebee
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  564
 18. macki
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  433
 19. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2.836
 20. Martin987
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1.883

Опции за прикажување на темите

Вчитување...