Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Blest
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  406
 2. NiceNaumoski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  775
 3. AntonijK
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  805
 4. STEALTH
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  561
 5. Symbian
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  518
 6. Symbian
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1.467
 7. Blest
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  311
 8. Symbian
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  448
 9. saturnbt
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  539
 10. SN1CKER1337
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  276
 11. saturnbt
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  523
 12. saturnbt
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1.090
 13. Блејдер
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  887
 14. MI6
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  555
 15. jabawokee
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1.718
 16. STEALTH
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  359
 17. Ilija
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  406
 18. Bumblebee
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  559
 19. cupra2
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  5.124
 20. bagibmwm3
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  601

Опции за прикажување на темите

Вчитување...