Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. didy
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  506
 2. aleksandar.divitarov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  584
 3. Bumblebee
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  504
 4. Bumblebee
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1.456
 5. petar_staff
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  5.157
 6. Bumblebee
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3.164
 7. jabawokee
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  5.854
 8. tearsinheaven
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  374
 9. Bumblebee
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  706
 10. filipkir
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  440
 11. Odnenadez
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  483
 12. Bumblebee
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  623
 13. Neo.
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  784
 14. Toni.D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  330
 15. Kristijan_m75
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  456
 16. raperot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  370
 17. MI6
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  751
 18. dan994
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1.243
 19. bncfc9
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  654
 20. Viximus
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  871

Опции за прикажување на темите

Вчитување...