Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013

Filters:

Prefix:
НОВО x
Remove All Filters:
x
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  38.421
 2. Dekacc
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2.360
 3. gorjan
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  8.829
 4. Psycore
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  433
 5. aleksandar.divitarov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  584

Опции за прикажување на темите

Вчитување...