Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013

Filters:

Prefix:
Решено x
Remove All Filters:
x
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. CresChelsea
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1.778

Опции за прикажување на темите

Вчитување...