Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Jane
  Одговори:
  2.667
  Прегледи:
  295.689
 2. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  144.872
 3. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  59.929
 4. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  38.422
 5. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  29.633
 6. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  29.599
 7. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  29.025
 8. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  27.618
 9. giu_mkd
  Одговори:
  290
  Прегледи:
  19.151
 10. HalfGrown_IDIOT
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  18.431
 11. krale
  Одговори:
  170
  Прегледи:
  14.017
 12. vonuzu
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  13.457
 13. кано
  Одговори:
  89
  Прегледи:
  13.182
 14. Martin
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  13.048
 15. BokUre
  Одговори:
  172
  Прегледи:
  12.533
 16. StMartin
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  12.455
 17. damjan14
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  12.001
 18. TaleNT
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  11.966
 19. ilche11
  Одговори:
  141
  Прегледи:
  11.325
 20. DualCore
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  11.192
 21. 995user
  Одговори:
  124
  Прегледи:
  10.519
 22. t0mka80
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  10.345
 23. GoRRaN
  Одговори:
  163
  Прегледи:
  10.085
 24. pufezzz
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  9.563
 25. Torte Mobile
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  9.525
 26. krale
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  9.361
 27. THEd
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  9.171

Опции за прикажување на темите

Вчитување...