Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  29.610
 2. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  38.443
 3. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  59.968
 4. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  29.649
 5. Jane
  Одговори:
  2.667
  Прегледи:
  296.013
 6. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  144.994
 7. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  29.039
 8. Viximus
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  873
 9. Tomas Jovanov
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1.193
 10. Champ1on
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1.068
 11. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  291
 12. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  539
 13. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1.674
 14. hensk
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  3.848
 15. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  698
 16. vonuzu
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  741
 17. t0mka80
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  10.350
 18. Alexandre le Grand
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3.866
 19. Alexandre le Grand
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2.582
 20. trte-mrte
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1.951
 21. Јован
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1.416
 22. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  547
 23. BokUre
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  7.727
 24. Jane
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1.412
 25. Torte Mobile
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  603
 26. ogYo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  604
 27. bo6e
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  713

Опции за прикажување на темите

Вчитување...