Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. Jane
  Одговори:
  2.667
  Прегледи:
  295.668
 2. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  144.863
 3. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  59.924
 4. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  38.420
 5. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  29.595
 6. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  29.629
 7. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  29.021
 8. giu_mkd
  Одговори:
  290
  Прегледи:
  19.151
 9. BokUre
  Одговори:
  172
  Прегледи:
  12.533
 10. krale
  Одговори:
  170
  Прегледи:
  14.017
 11. GoRRaN
  Одговори:
  163
  Прегледи:
  10.084
 12. bagibmwm3
  Одговори:
  142
  Прегледи:
  6.505
 13. ilche11
  Одговори:
  141
  Прегледи:
  11.325
 14. t0mka80
  Одговори:
  130
  Прегледи:
  6.680
 15. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  27.618
 16. t0mka80
  Одговори:
  125
  Прегледи:
  10.345
 17. 995user
  Одговори:
  124
  Прегледи:
  10.519
 18. 2Slow2Race
  Одговори:
  115
  Прегледи:
  7.093
 19. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  6.295
 20. batan
  Одговори:
  107
  Прегледи:
  5.735
 21. dzaro
  Одговори:
  106
  Прегледи:
  5.070
 22. krale
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  9.361
 23. Jane
  Одговори:
  98
  Прегледи:
  8.856
 24. Tyler
  Одговори:
  97
  Прегледи:
  9.111
 25. gorjan
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  8.828
 26. кано
  Одговори:
  89
  Прегледи:
  13.182
 27. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  88
  Прегледи:
  4.557

Опции за прикажување на темите

Вчитување...