Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  29.609
 2. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  38.443
 3. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  59.966
 4. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  29.039
 5. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  144.991
 6. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  29.649
 7. Jane
  Одговори:
  2.667
  Прегледи:
  296.011
 8. Dekacc
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2.365
 9. servicios mcamj
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4.468
 10. wallacezr3
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  955
 11. crystalpe11
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  866
 12. CresChelsea
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1.781
 13. pirat75
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4.352
 14. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  4.463
 15. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.169
 16. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  4.355
 17. ang3l4o
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  4.331
 18. pirat75
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  6.827
 19. clen 7
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.283
 20. Cutterwood
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.953
 21. nikolcee
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  5.363
 22. Droid
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.828
 23. KiLLeRRMacedonia
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  5.906
 24. Droid
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4.535
 25. Kapistec
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.781
 26. Slavko
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3.816
 27. BlackPanther
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  5.333

Опции за прикажување на темите

Вчитување...