Мобилни телефони и таблети

Општи дискусии околу мобилните телефони и таблетите. Дискусии за операторите и нивните услуги. Споредби помеѓу модели од различни брендови.

 1. GSM Игротека

  Теми:
  4
  Мислења:
  144
  Последно: Што е Code division multiple access (CDMA) Fearl3ss, 15 јан 2013
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Jane
  Одговори:
  2.667
  Прегледи:
  296.011
 2. psyside
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  38.443
 3. Effendi
  Одговори:
  285
  Прегледи:
  59.966
 4. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  1.139
  Прегледи:
  144.991
 5. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  29.649
 6. Cakii
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  29.609
 7. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  29.039
 8. Dekacc
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2.365
 9. servicios mcamj
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4.468
 10. wallacezr3
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  955
 11. crystalpe11
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  866
 12. CresChelsea
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1.781
 13. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  27.634
 14. KiLLeRRMacedonia
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  5.906
 15. HalfGrown_IDIOT
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  18.448
 16. MacedonianBoy
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  655
 17. Josifosky
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3.415
 18. pirat75
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  6.827
 19. pirat75
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  4.352
 20. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  4.463
 21. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.169
 22. Zero_Zero_HELP
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  4.355
 23. ang3l4o
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  4.331
 24. clen 7
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.283
 25. Cutterwood
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4.953
 26. Alfa Mobil Team
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  5.272
 27. nikolcee
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  5.363

Опции за прикажување на темите

Вчитување...