Xperia Secrets - Тајни на Xperia

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson Xperia [X10-mini-pro]' започната од divis, 13 окт 2010.

 1. divis

  divis Android Lab Community

  Член од:
  19 фев 2009
  Мислења:
  3.466
  Допаѓања:
  315
  Поени од трофеи:
  113
  [​IMG]

   
  the, Joe Angelsky, Ilija и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: