Xperia M5

Дискусија во форумот 'Sony' започната од Andrej666, 22 сеп 2016.

 1. Andrej666

  Andrej666 Член

  Член од:
  10 окт 2014
  Мислења:
  95
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  18
  Телефон:
  OnePlus3T
  Ваше мислење за М5,гледам по интернетов имал некој проблеми и дека бил често праќан во сервис.
   
 2. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Зошто баш М5 и каде го гледаш на излог туку-така или ???
   
 3. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.203
  Допаѓања:
  704
  Поени од трофеи:
  113
  И M5 ли го посраа? M4 aqua беше проблематичниот.
   
 4. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Јас мислам дека е обратно.


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   

Сподели преку: