Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Дискусија во форумот 'Mi (Xiaomi)' започната од ivan2579, 30 окт 2019.

 1. ivan2579

  ivan2579 Член

  Член од:
  7 јул 2011
  Мислења:
  417
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  18
  Здраво дечки. Само што купив ксиаоми директно од Кина од официјална продавница. Како што гледам работи со некој сопствен софтвер, па би сакал да прашам како можам да го променам во андроид, дека овде немам апп ни за фејсбул ни ватсап.. фала ви
   

Сподели преку: