Xiaomi Redmi Note 5 Pro vs huawei p10 lite

Дискусија во форумот 'Mi (Xiaomi)' започната од Rabotam Na Slucajot, 15 мар 2018.

 1. Rabotam Na Slucajot

  Rabotam Na Slucajot Нов член

  Член од:
  15 мар 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  lg g2
  РОМ/Верзија:
  2/32
  како неука странка сакам некој да направи компарација на
  Xiaomi Redmi Note 5 Pro со Huawei p 10 lite при што вршењето на компарацијата посебно да се да заджите на процесорот и камерата

  Благодарност однапред
   
 2. kirev

  kirev Познат Член

  Член од:
  14 јул 2010
  Мислења:
  1.320
  Допаѓања:
  738
  Поени од трофеи:
  113
  Дечкото што ги правеше компарациите више не работи овде. Башка секоја компарација ја наплаќаше по 1.000 денари
   
  На mnikolce и Noc 32 им се допаѓа ова.
 3. Rabotam Na Slucajot

  Rabotam Na Slucajot Нов член

  Член од:
  15 мар 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  lg g2
  РОМ/Верзија:
  2/32
  waooooooooooooooooooooooooo . makedonska rabota
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: