НОВО Xiaomi Redmi Note 2 5,5"

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од siviri, 6 мар 2016.

 1. siviri

  siviri Нов член

  Член од:
  6 мар 2016
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  xiaomi
  РОМ/Верзија:
  miui
  Продавам два 6 месеци употребувани Xiaomi Redmi Note 2 MediaTek MT6795 64-bit Octa-core 2.0GHz 2GB RAM 16GB ROM со екстра заштитно стакло и задна заштитна маска. Цена 10900 ден. uploadfromtaptalk1457265756610.jpg uploadfromtaptalk1457265764471.jpg

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   

Сподели преку: