НОВО WWDC 2015 - IOS 9

Дискусија во форумот 'iOS' започната од Bumblebee, 9 јун 2015.

 1. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.323
  Допаѓања:
  1.818
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Не верувам дека 4-5 видеа и тоа сите од различни луѓе (и од различни држави) би дале погрешна слика.
   
  На gug1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.503
  Допаѓања:
  2.579
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  конечно кога притиснеш на ентер на екстерна тастатура прави send во imessage :)
   
 3. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.838
  Допаѓања:
  1.726
  Поени од трофеи:
  178
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 4. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.838
  Допаѓања:
  1.726
  Поени од трофеи:
  178
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 5. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  973
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
 6. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  Ете убаво кажано се Опаметија ...
  А не до пред 2 Ос контакт неможеше од хистори да се избрише.
  И нормално дека беше катасртофа.
  Е сега навистина се Опаметија.


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 7. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  973
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Дај Боже други твикчиња да ги имплементираат.

  Инаку читам на macrumors, многу се фалат со бетава.
   
 8. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.813
  Допаѓања:
  6.039
  Поени од трофеи:
  358
  mene na 9.0 mi e super :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели преку: