Windows phone 8.1

Дискусија во форумот 'Windows Phone' започната од Bobi25, 14 апр 2014.

 1. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Добро ја стегна оваа сеа :)

  Sent from my Beautiful Note 3 using Tapatalk
   
  На 995user му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MacedonianBoy

  MacedonianBoy Познат Член

  Член од:
  21 ное 2012
  Мислења:
  2.059
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  143
  Телефон:
  iPhone 8 Plus
  Друже олабави малце искрено оди малце бркај женски очигледно многу досадно ти е и тресиш зелени овде, или од Microsoft Macedonia те плаќаат да периш умови, ама гледам тешко ти иде тоа.
   
 3. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Абе батали видеа.

  Фати во рака,стаи ги дома еден до друг и ќе сфатиш што збориме.
  Џабе се инатиш, дур не ги споредиш лично во рака до тогаш нема да сфатиш што збориме.

  Видео е видео, реален живот и реално користење е друг муабет.

  (ме упропасти ова swiftkey на xiaomi не сум навикнат, куцам ко ретардиран, раце-прсти ми се искривија хахах)

  Sent from my Xiaomi Redmi Note Pro using Tapatalk
   
  На 995user и MacedonianBoy им се допаѓа ова.
 4. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  Абе лани се објаснивме ваљда со воах околу цените на ајфом, а годимава со малиов и нокиата што ќе се праи? :)

  Ја викам една собиранка, па да видиме на кој најмногу му држи.

  П.с. Бокуре знам дека собираш пари за 6ка, еве моја помош :)
   
 5. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  А кај нас ке биде 649 денари. Хахха..

  Sent from my Note II using Tapatalk
   
  На Pane-G и Gajche им се допаѓа ова.
 6. Bobi25

  Bobi25 Активен Член

  Член од:
  11 окт 2008
  Мислења:
  462
  Допаѓања:
  209
  Поени од трофеи:
  43
  Помножи по 100 и етееее .... Не си далекуууу од цената...;)
   

Сподели преку: