Windows phone 8.1

Дискусија во форумот 'Windows Phone' започната од Bobi25, 14 апр 2014.

 1. Bobi25

  Bobi25 Активен Член

  Член од:
  11 окт 2008
  Мислења:
  462
  Допаѓања:
  209
  Поени од трофеи:
  43
  Денеска го симнав....Одлична функционалност и перформанси ...

  Sent from my Nokia 925 using Tapatalk
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 2. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
 3. Bobi25

  Bobi25 Активен Член

  Член од:
  11 окт 2008
  Мислења:
  462
  Допаѓања:
  209
  Поени од трофеи:
  43
  Da odlicen e !

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 4. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Како оди апдејтот, за сите уреди или само премиум уредите?

  Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
   
 5. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  ЈАс мислам дека на сите понови тел со вин 8..само треба да се регистрираш како девелопер..и доколку не може мислам дека нема да ти дозволе да се инсталира.
   
 6. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  респект за најдобриот ос и неговта подршка, ако не оваа до година ќе има апдејт.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 7. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Има апдејти не се секирај.... Само пошто немаш користено Виндовс телефон мислам дека немаш право да коментираш пошто поима НЕМАШ...
  Самата нокиа има за секој дел посебни апдејти и нонстоп има подобри и подобри работи независно од виндовсот...
  А и самиот виндовс има апдејти пример после 1 месец од кога испадна 8.1 вчера добив апдејт ... Затоа уживај ....


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
 8. Bobi25

  Bobi25 Активен Член

  Член од:
  11 окт 2008
  Мислења:
  462
  Допаѓања:
  209
  Поени од трофеи:
  43
  И не е само апдејт... Виндовс телефонот сега е 100% функционален ... А за апликациии имаш се !


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 9. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  ама кога ќе направиме сума сумарум :) пак ајфон ти е број 1 :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 10. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Сума сумарум Аппле - Секта
  А ако така се гледа број 1 Е убедливо Андроид...треба да си слеп тоа да не го видеш...

  Потребно е да пробаш Виндовс телефон за да сватиш колку е добар оперативниот систем.
   
  На makedonce му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: