Windows Phone 8.1

Дискусија во форумот 'Windows Phone' започната од Скоти, 2 апр 2014.

 1. iOSDroid

  iOSDroid Активен Член

  Член од:
  6 фев 2010
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  105
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  iPhone SE 2020
  РОМ/Верзија:
  iOS 14
  Како поранешен Android и iOS корисник можам да кажам дека оперативниов систем е целосна спротивност од првите два. Буквално се е обратно, гасењето на апликации, менијата и тоа не е лошо, само треба време за адаптирање.
  Она што е лошо е бројот на апликации и за жал тоа ми е dealbreaker. Има потенцијал но не е доволно искористен
   
  На Ilija и OLI-HAUG им се допаѓа ова.

Сподели преку: