Walkman v3 за UIQ3 sis инсталација

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 10 дек 2008.

 1. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
 2. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  П1 да, ама на М600 нема да работи вокменот (ако е 3ката од В960)... За М600 и П990 ќе мора да бараш постар вокмен (тој од В950) - Вокмен 2.
   
 3. R11

  R11 Нов член

  Член од:
  28 мар 2010
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 4. Viximus

  Viximus Член

  Член од:
  6 дек 2009
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  38
  Поени од трофеи:
  18

Сподели преку: