ИНФО USB Кабел за Galaxy Note 10.1

Дискусија во форумот 'Дополнителна опрема' започната од yasho, 2 апр 2015.

 1. yasho

  yasho Нов член

  Член од:
  18 мај 2008
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  здраво дечки,
  дали може некој да препорача каде може да се најде низ Скопје за разумна цена саглам УСБ кабел за полнење на Галакси Ноте 10.1 (оној 30 -пинскиот УСБ кабел)? Со чкарт кабел мнооогу споро се полни таблетот, затоа барам нешто што ќе може за нормално време да го наполни.
  благодарам однапред.
   
 2. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Побарај во Мегамобил-Аеродром карши Тобако
  или во Мобил Електроник Карпош 2 карши Симпо

  Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
   
  На vonuzu и yasho им се допаѓа ова.
 3. yasho

  yasho Нов член

  Член од:
  18 мај 2008
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  БЛАГОДАРАМ :)
   

Сподели преку: