Unlock na Sony Ericsson Live With Walkman (WT19i)

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson' започната од cevi, 8 авг 2012.

 1. cevi

  cevi Член

  Член од:
  12 јан 2012
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Nokia Lumia 1020
  РОМ/Верзија:
  Windows Phone 8.1
  Ме интересира колку кошта декодирање на телефонов.Кодиран е на T-Mobile.
   
 2. c3c0

  c3c0 Нов член

  Член од:
  28 фев 2013
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  И мене ме интересира истото, па доколку до сега некој има решение нека сподели, или колку кошта во мобилара.
   
 3. trte-mrte

  trte-mrte Супер Модератор

  Член од:
  4 мај 2008
  Мислења:
  3.319
  Допаѓања:
  533
  Поени од трофеи:
  143
  Сами и бесплатно неможете. Доколку ве интересира цена по ПП обратете се
   

Сподели преку: