Umi diamond x

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од chento, 11 сеп 2017.

 1. chento

  chento Нов член

  Член од:
  3 авг 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Menuval nekoj touch screen na ovaj telefon, se menuva zaedno so display ili posebno
   
 2. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.742
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  најубо заедно .

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   

Сподели преку: