UIQ AudioEngine од MOKIA

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 10 дек 2008.

 1. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Call Recorder за uiq3:
   

  Прикачени податотеки:

 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  mokia ili nokia? :D
   
 3. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Mokia(името на дечкото шо ја портираше апликација од с60 за uiq3)
   
 4. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Мокиа хахахахаха ме изнасмеа и ме потсети на братучед ми помалиот... Мокиа викаше наместо хармоника.. ХАХАХАХАХАХА :)
   
 5. Pozdrav

  Pozdrav Нов член

  Член од:
  20 јул 2010
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Како се инсталира ова?
   
 6. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
  Заебано е......треба install да притиснеш.....
   
 7. Pozdrav

  Pozdrav Нов член

  Член од:
  20 јул 2010
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  :D вицкасто...
  нема install, само фолдери, па да не се зезне нешто.
   
 8. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
  А во фолдеритре има што??
   
 9. Pozdrav

  Pozdrav Нов член

  Член од:
  20 јул 2010
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Во фолдерите има пари.
  провери ќе видиш :А?:
   

Сподели преку: