Touch Dial - UIQ3 (P1)

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од strizlow800, 6 авг 2008.

 1. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 2. ultras

  ultras Нов член

  Член од:
  24 јул 2008
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Дај слика ако имаш ;)
   
 3. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 4. ultras

  ultras Нов член

  Член од:
  24 јул 2008
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
  Хмм... не ми ја покажува. Нема везе
   
 5. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  ОК не е проблем тоа... Ваљда не е толку тешко да го инсталираш програмов и да видиш сам шо е... Мислам дека ќе ти напраи мерак :)
   
 6. sumi

  sumi Нов член

  Член од:
  7 јул 2009
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Хммм ама линков не работи може нов линк?
   
 7. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18

Сподели преку: