TMC-HTTP на iGO Primo

Дискусија во форумот 'GPS форум' започната од damJANev, 14 окт 2018.

 1. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
  Успеал ли некој да наточи TMC-HTTP (информации за сообраќај преку Интернет) на iGO Primo? Сѐ што најдов по Интернетов пробав, ама не ми проработе.
   

Сподели преку: