The Walking Dead ... сезона 4 (ТЕМАТА СОДРЖИ СПОЈЛЕРИ!)

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од Torte Mobile, 31 окт 2013.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.974
  Допаѓања:
  3.912
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  КОНЕЧНО после толкава пауза ... денес на замунда ја има за симнување епизода 09 од 4тава сезона
  едвај чекам после работа да ја гледам :)
   
  На христијан и NeNo-94 им се допаѓа ова.
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Добра е, јас само што ја изгледав,интересни работи ќе се дешаваат со сигурност :)
   
 3. NeNo-94

  NeNo-94 iModerator

  Член од:
  7 окт 2011
  Мислења:
  1.041
  Допаѓања:
  743
  Поени од трофеи:
  113
  Вечер во 22:50 ќе ја има новата епизода на Fox :)
   
 4. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  Одлична серија, додуша после осмата епизода некако деветтава ми беше meh. Ама па имам високи очекувања од десеттата доколку фокусот падне на другите.

  п.с. додадов spoiler alert во насловот, да не рече некој дека не знаел
   
 5. Untouchable007

  Untouchable007 Активен Член

  Член од:
  24 ное 2011
  Мислења:
  699
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  43
  Само 11-тава епизода вредеше малку. Другиве две катастрофа. Ја затупуваат серијата.
   
  На gosu123 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Како со серијата бе ја изгледаве ли...
  педери се овие иначе баш на најубавото за гледање прекнуваат... кој ке чека сеа пола година...
  Последнава епизода беше топ, класика the walking dead
   
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Излезе вчера с5е1...

  топ епизода
   
  На RagingDemon и kirev им се допаѓа ова.
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.974
  Допаѓања:
  3.912
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Сега ќе отворам нова тема
   

Сподели преку: