The Walking Dead ... сезона 4 (ТЕМАТА СОДРЖИ СПОЈЛЕРИ!)

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од Torte Mobile, 31 окт 2013.

 1. Untouchable007

  Untouchable007 Активен Член

  Член од:
  24 ное 2011
  Мислења:
  699
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  43
  Зар и Рик ќе стане зомби? :(
   
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  не бе шо ти е
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.977
  Допаѓања:
  3.913
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Сањал најверојатно ... ако стане он зомби ќе умре серијата
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Untouchable007

  Untouchable007 Активен Член

  Член од:
  24 ное 2011
  Мислења:
  699
  Допаѓања:
  152
  Поени од трофеи:
  43
  Така видов во промото што си го поставил. Може грешка сум видел. Зошто знам лежеше и некако чудна му беше фацата.
   
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  ке биде самоубиство за серијата рик ако умре, нема логика, болен е сигурно,незакрептнат од борбата у затворот, доста кјутек изеде и го погодија башка у нога
   
 6. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  ајде момци уште 3 недели до 2 полусезона :D
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.977
  Допаѓања:
  3.913
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Го отупеа со паузава ... предолга е :(

  во меѓувреме гледам од серииве American horror story и други филмчиња
  мада тапа период е, а AHR е како за предшколска возраст станата :p
   
 8. Tomekk

  Tomekk Познат Член

  Член од:
  29 авг 2009
  Мислења:
  503
  Допаѓања:
  299
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Alcatel Idol 3 5.5
  РОМ/Верзија:
  AOSP Extended 7.1.2
  Според мене многу послаба сезона е оваа, 1вата а особено 2-та беше многу подобра. :)
   
 9. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.977
  Допаѓања:
  3.913
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  [​IMG]
   
  На NeNo-94 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. NeNo-94

  NeNo-94 iModerator

  Член од:
  7 окт 2011
  Мислења:
  1.041
  Допаѓања:
  743
  Поени од трофеи:
  113
  За тие што користат ФБ, група за Walking Dead :)
   

Сподели преку: