The Walking Dead ... сезона 4 (ТЕМАТА СОДРЖИ СПОЈЛЕРИ!)

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од Torte Mobile, 31 окт 2013.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Да али оваа епизода е најака од 4 сезона


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tomekk

  Tomekk Познат Член

  Член од:
  29 авг 2009
  Мислења:
  503
  Допаѓања:
  299
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Alcatel Idol 3 5.5
  РОМ/Верзија:
  AOSP Extended 7.1.2
  Не ставај спојлери, мене ќе ме утепаа кога пишав :D

  А за наредна сезона, т.е не е сезона, полусезона никој не знае како ќе биде, ќе видиме..
  Јака последнава епизода, во глобала и предходните 2 беа добри со Гувернерот, само последнава ептен добра, покоЉ. :)
   
  На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  па не е баш сопјлер,индиректно мора малце да напраиме тема на дискусија јбг :) ...

  само едно не ми е јасно коа тепаат зомбиња од 1324324 км у глава го гаѓаат,масакри праат за 5 мин чистка, а коа се тепаат меѓу себе трошат по 1 сандак муниција за еден човек да утепаат 30 минути... и ако го утепаат ке го утепаат пошо го погодиле у левиот прст од десната страна... на пр рик сеа комотно можеше да го утепа гувернерот одкоа го закља стариот дури и пред тоа можеше на пр како што ги утепа тие у 2 или 3 сезона у барот за секунда
   
 4. NeNo-94

  NeNo-94 iModerator

  Член од:
  7 окт 2011
  Мислења:
  1.041
  Допаѓања:
  743
  Поени од трофеи:
  113
  Феномен си.. не се спојлери.. и оооп.. ајдеее дознав хершел умира :D

  Иначе TWD се враќа на 9 Февруари :)
   
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  па и ти де.. пред мене почна да глеаш twd и уште ли не стигна до задна епизода?
   
 6. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.977
  Допаѓања:
  3.913
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Ццц ... јас сеуште не сум ја пуштил новава епизода
  п.с. не ти ги прочитав последните неколку коментари зошто осеќав дека е за дејствијата од новава епизода

  сега ќе си ја пуштам за лаку ноч :D
   
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
 8. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  И што ке кажеш?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 9. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.977
  Допаѓања:
  3.913
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Нема подобра епизода ... епик, језда го отупеа цела сезона сега епизодава вреди за цела 4та
  сега кој ќе издржи до февруари :Чао:
   
 10. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s

Сподели преку: