The Walking Dead ... сезона 4 (ТЕМАТА СОДРЖИ СПОЈЛЕРИ!)

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од Torte Mobile, 31 окт 2013.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.979
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Има ли на форумов фанови на серијава ... како мене :D

  4та сезона едвај ја дочекав, после долга пауза, секоја недела излегува во америци а во понеделник рано рано на замунда (златна)

  Во последно време многу почнаа да ги развлекуваат дејствијата ништо ново и интересно
  Ама кај и да е ќе избегаат од затворот

  [​IMG]
   
  На Alexandermk и NeNo-94 им се допаѓа ова.
 2. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.647
  Допаѓања:
  1.181
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Јас сум голем фан на серии ама ова чудо никогаш не ме привлече да го гледам.
   
 3. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.142
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  За што се работи во серијава да објасниш на кратко? Ми се глеа мене нешто интересно... :D
   
 4. NeNo-94

  NeNo-94 iModerator

  Член од:
  7 окт 2011
  Мислења:
  1.041
  Допаѓања:
  743
  Поени од трофеи:
  113
  Јас одамна и се канам да ја гледам.. ајде после колоквиумска .. Баш сакам да видам што badass e Дерил Диксон :) .. Иначе јас ја гледам Arrow и Blacklist :)
  --- надополнето: Oct 31, 2013 10:35 PM ---
  Се сеќавам дека и игрите ти ги постираше на форумов.. Ќе има нова .. знаеш ?! :)
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.979
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Јас ја изиграв првата официјална од AMC ... со неколку ликови и добра е
  ќе ја видиме новава сигурно ќе биде подобра

  А да и на ајфонот ги изиграв сите продолженија
  --- надополнето: Oct 31, 2013 10:44 PM ---
  Зомби апокалипс класика
  --- надополнето: Oct 31, 2013 10:46 PM ---
  Ако почнете да ја гледате земете од прва сезона ... ги има на замунда сите од прва до трета, а 4тата епизода по епизода секој понеделник
   
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Alexandermk

  Alexandermk GSM master

  Член од:
  13 окт 2009
  Мислења:
  2.100
  Допаѓања:
  1.022
  Поени од трофеи:
  208
  Значи вака :) Одма да ја симнеш серијава :cool: ЕПИК Е !
   
  Palek, RagingDemon, христијан и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.142
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Ај ќе видиме деноиве што чудо е, ја пуштива да се сминиња... :)
   
  На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.979
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Од прва сезона обавезно

  жива зараза е ... јас ја симнав прва сезона и пушташ една епизода и после неможеш да не ја гледаш следната епизода :D
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 9. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.142
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Од прва од права... Еве ја иде 5% се симна, можно е вечерва уште да ја почнам... :D
   
 10. Alexandermk

  Alexandermk GSM master

  Член од:
  13 окт 2009
  Мислења:
  2.100
  Допаѓања:
  1.022
  Поени од трофеи:
  208
  И оваа и American horror story :cool: се топ серии. БТВ незнам дали виде за True detective на HBO. Таа ќе биде топ серија
   
  На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: