Tapatalk статистики

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 29 окт 2014.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Еве една статистика за месец октомври колку и од каде се користи тапаталк.
  [​IMG]
   
  христијан, Tomekk, stefan_mkd и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Последна промена: 30 окт 2014
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: