Sygic_14.7.2 со HUD и “црна кутија“

Дискусија во форумот 'Андроид навигации' започната од vlatko.donev, 7 дек 2014.

 1. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  659
  Допаѓања:
  654
  Поени од трофеи:
  93
  Нова верзија на Sygic,малку поразлична од досегашните,содржи HUD опција и “црна кутија“ која има можност да ви ја снима рутата како видео фајл.
  Работи и на рутирани и нерутирани уреди.Не подржува камионска рута.

  Sygic_14.7.2

  Аpk фајлот и Sygic фолдерот копирајте ги на телефонот или картичката.
  Во map фолдерот додадете ги мапите и content.info за тие мапи
  Потоа инсталирајте го apk фајлот
  Мапите ќе ги најдете тука:
  http://forum.gsm.mk/threads/Последни-мапи-за-sygic-android-навигација.24207/

  Screenshot_2014-12-06-02-27-00.png Screenshot_2014-11-30-00-38-06.png Screenshot_2014-12-06-02-31-15.png Screenshot_2014-12-06-02-31-47.png Screenshot_2014-12-06-02-33-12.png
   
  На marintaxi, NikolANdruid, Dzepar и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. Nakolce

  Nakolce Член

  Член од:
  5 мај 2012
  Мислења:
  75
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  8
  Сега ја ставам на телефон... Во вторник здравје тргам на пат... Ќе ја пробам обавезно и ќе пишам како е.
   
  На vlatko.donev му/ѝ се допаѓа ова.
 3. NikolANdruid

  NikolANdruid Член

  Член од:
  27 ное 2014
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Sony XPERIA E3
  Функционира
   
 4. marintaxi

  marintaxi Нов член

  Член од:
  24 авг 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  РОМ/Верзија:
  lg
  fala mnogu
   
 5. gego

  gego Нов член

  Член од:
  6 апр 2015
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  После 2 години на Сигиц во функција, пред некој ден ми се појави ова: (види слика доле)
  Ако немам интернет вика ерор при копирање на апп дата. Со интернет ја даунлодира апликацијата и се разбира со само 7 дена гратис користење. Деинсталирав, избришав све, инсталирав наново и пак исто. Што да се прави? Тф ми е Редми Ноте 2, повторувам дека работеше до пред некое време.
   

  Прикачени податотеки:

Сподели преку: