Sygic GPS Navigation 11.2.2 Europe + Eastern Europe For iPhone

Дискусија во форумот 'iOS навигации' започната од AtoM-AnT, 6 дек 2011.

 1. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.175
  Допаѓања:
  913
  Поени од трофеи:
  208
  [​IMG]

  Sygic 11.2.2 Europe + Eastern Europe се програми кои работи на секој iOS.

  Мапите се на TomTom а покриеноста како и до сега за кај нас е доста слаба, само основните патишта.

  Еве кои држави се покриени кај Eastern Europe:
  Albania*, Belarus*, Bosnia And Herzegovina*, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Latvia, Lithuania, Macedonia*, Moldova*, Montenegro*, Poland, Romania*, Serbia*, Slovakia, Slovenia, Turkey, Ukraine* (*само транзитните патишта)

  Кај Sygic 11.2.2 Europe мапата на покриеност е следнава:
  Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Canary Islands, Croatia, Czech republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, United Kingdom, Vatican City State
  Транзитни патишта: Albania, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Macedonia, Moldova, Montenegro, Romania, Serbia, Ukraine.

  Мапите работат offline, не ви треба никаква интернет конекција.

  Download Sygic GPS Navigation 11.2.2 Eastern Europe

  Download Sygic GPS Navigation 11.2.2 Europe
   
 2. nikola@1977

  nikola@1977 Член

  Член од:
  30 авг 2011
  Мислења:
  111
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  18
 3. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.175
  Допаѓања:
  913
  Поени од трофеи:
  208
  Излези од собата надвор и ќе имаш подобар GPS прием :D
   
 4. nikola@1977

  nikola@1977 Член

  Член од:
  30 авг 2011
  Мислења:
  111
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  18
  do bugarija denes bev i nema priem:)
  --- надополнето: Dec 8, 2011 10:13 PM ---
  a kamoli da izlezam od sobata nadvor
   

Сподели преку: