НОВО Sygic 2019 Full

Дискусија во форумот 'Андроид навигации' започната од pece1069, 2 јул 2019.

 1. vlatko_1984

  vlatko_1984 Член

  Член од:
  13 авг 2010
  Мислења:
  99
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  8
  Izvinete na latinica , no telefonot nema opcija za kirilica

  Sent from my U18 using Tapatalk
   

Сподели преку: