Strumica open festival 2014

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од vonuzu, 7 авг 2014.

 1. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Ајде луѓе повелете! Од денес до 16ти Август.

  http://www.sof.mk/

  Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.897
  Допаѓања:
  2.455
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Нели е до 17.
   
 3. Ace

  Ace Администратop

  Член од:
  27 дек 2008
  Мислења:
  553
  Допаѓања:
  652
  Поени од трофеи:
  93
  Телефон:
  iPhone 6s
  Да до 17-ти е.
   
 4. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.402
  Допаѓања:
  2.077
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Е де.. Пијан бев кога го пишував постот..
  :-D

  Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
   

Сподели преку: