ssX3 за UIQ3

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 7 јул 2009.

 1. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Eдна од најдобрите игри за UIQ3. Оваа игра е вградена во w960 и работи супер на п1, м600, г700 и г900 се додека го избришете фајлот 2000f611.тхт
  кој се наоѓа во d:\private\2000D856\2000f611***.txt . Ви пепорачувам да ја инсталирате играва на мемориска. Голема е но ВРЕДИ ЗА СЕКОЈ bit.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  DOWNLOAD
  http://rapidshare.com/files/123267009/ssx3.sis
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Закон игрица ... иначе ти ги средив сликите беа ставени како линкови ;)
   
 3. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Фала. Иам големи проблеми со интернетот. Ме тужат т-хоум. Им удрив еден сервисер.
   
 4. DA4E

  DA4E Член

  Член од:
  7 авг 2008
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  16
  ако е голема баш е топ убаво е вака бидејки претежно големите игри имат и голема игривот поздрав и продолжи да ставаш вакви игри
   
 5. Kreator

  Kreator Член

  Член од:
  17 сеп 2008
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  6
  Иам нешо проблем со играва ако знајте кажвите како да го решам.
  Ја инсталирав, си се уклучвит играта и ко ке почнам да играм контролите не работет, не можам да го контролирам чоечето...Шо и да стегнам џабе ништо не реагират . Иначе иам П1.
   
 6. torrent

  torrent Модератор

  Член од:
  30 мај 2008
  Мислења:
  1.135
  Допаѓања:
  86
  Поени од трофеи:
  48
  Телефон:
  i9505
  РОМ/Верзија:
  Lineage OS 16
  тоа е што ке правиш кога праќаат сервисери што незнаат да работат
   

Сподели преку: