Sony Xperia Tipo заглавен на бут лого.

Дискусија во форумот 'Sony Ericsson' започната од darentie, 8 ное 2013.

 1. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.489
  Допаѓања:
  1.739
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Треба да флешуваш фабрички ром (тфт) преку флеш тул и немаш мака.

  Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 4
   

Сподели преку: