SONY Xperia M4 aqua

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од siviri, 6 мар 2016.

 1. siviri

  siviri Нов член

  Член од:
  6 мар 2016
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  xiaomi
  РОМ/Верзија:
  miui
  Продавам нов нераспакуван и невклучен SONY Xperia M4 aqua LTE/4G, со 12м гаранција.
  Цена: 15000 ден uploadfromtaptalk1457266693705.jpg uploadfromtaptalk1457266767191.jpeg

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   

Сподели преку: