Sony xperia m4 aqua usb port

Дискусија во форумот 'Sony' започната од маг, 21 апр 2018.

 1. маг

  маг Нов член

  Член од:
  21 апр 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  sony xperia m4 aqua
  Здраво

  Имам проблем со usb port-от на sony xperia m4 aqua, не сака да полни. Пробав со сите полначи што ги имам дома и деф проблемот е до портот. Знае некој како се двжат цените за замена на портот, ако воопшто има таква опција на сервис?
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Имаш цена на ПП
   

Сподели преку: